Mad max na drodze gniewu online absolutnym hitem kinowym

„Mad Max Na gniewu online” to odświeżenie popularnej serii kina post-apokaliptycznego autorstwa George’a Millera, który mówi za nową odsłonę. W tytułowej roli Tom Hardy zastępuje Mela Gibsona.

Męczony przez demony przeszłości Max Rockatansky z filmu Mad max na drodze gniewu online uważa, że najskuteczniejszym środkiem na przeżycie jest samotna wycieczka po świecie. Jest jednak wciągnięty do unie uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w samochodzie zwanym War Rig, realizowanym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli filmu mad max na drodze gniewu online sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś dobrego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje grupy i wytrwale ściga buntowników, podczas jeśli na liniach toczy się wysokooktanowa wojna.

Mel Gibson Mad Maksem był 35 lat temu także choć miał spotkać w nowej wersji filmu mad max na drodze gniewu online, ostatecznie do obsługi się nie załapał. Nie przeszkodziło mu wtedy przecież w pojawieniu się – ku zdziwieniu wszystkich – na uroczystej premierze „Mad Max: Na drodze gniewu online” w Przypadek Angeles i grać do zwolnień z kolejnym odtwórcą ważnej roli – Tomem Hardym.

Na pewno doskonale pamiętacie Toma Hardy’ego jako zamaskowanego Bane’a z filmu „Mroczny Rycerz powstaje”. Teraz aktor w filmue mad max na drodze gniewu cda znowu idzie w ciekawym oprzyrządowaniu na osoby – poszedł w cienie Mela Gibsona, zajmując się w głównego bohatera w „Mad Max: Na drodze gniewu”. Światowa premiera jednej spośród najbardziej pożądanych produkcji tego roku odbędzie się w Cannes.
Akcja filmu toczy się w zdewastowanym wojną nuklearną świecie, w jakim trwa brutalna walka o wodę oraz drugie źródła energii. Mad Max na drodze gniewu, którego poszukują duchy z przeszłości, wierzy, że zostać tak w samotności. Jego przystąpienie do działania będzie ale musiało ulec zmianie, gdy nastąpi mu zmierzyć się m.in. z przywódcą bardzo dużego gangu szalejącego po pustyni.

Film George’a Millera będzie brał światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes – pokaz zrobi się 14 maja, poza konkursem. Miejsce nie zostało że wybrane przypadkowo – to właśnie w Cannes był pokazywany i pierwszy „Mad Max na drodze gniewu online” z 1979 roku. Dobrze przyjęta produkcja stała się trampoliną do kariery dla reżysera i głównego aktora filmu – Mela Gibsona.

W innej wersji obok Hardy’ego można zaobserwować m.in. Charlize Theron i Nicholasa Houlta. W obsłudze odnaleźli się również Hugh Keays-Byrne, Nathan Jones, Zoe Kravitz, Riley Keough i Rosie Huntington-Whiteley. Miller postanowił, w oddzieleniu z wielu nowych reżyserów, którzy stosują po scenariusze sprzed lat (choćby nowy „Terminator”), że nie będzie odpowiadał nowej produkcji w taki rób, żeby w kinach mogli odwiedzać ją nieletni widzowie.

Również kiedy w modelu, w „Mad Max: Na drodze gniewu online” nie zabraknie brutalnych scen, nie przeznaczonych dla oczu dzieci. Amerykańska organizacja MPAA, która zamierza, jaką kategorię wiekową powinien otrzymać film wpływający na ekrany, zdecydowała już, że w USA nowy film Millera powinni oglądać tylko dorośli.

Reklamy
Mad max na drodze gniewu online absolutnym hitem kinowym

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s