Czy film Pitch Perfect 2 online powtórzy sukces swojego poprzednika?

„Glee” momentalnie dorobiło się szerokiej rzeszy oddanych zwolenników również w konkretnych zakresach – statusu serialu pewno nie kultowego, przecież niezwykle lubianego. Produkcję filmu Pitch Perfect 2 online docenili zarówno widzowie, kiedy również przeciwnicy, którzy obsypali ją deszczem Złotych Globów i znacznie istotnych branżowych nagród Emmy. Historia nastolatków z amerykańskiego liceum, którzy wolny czas pozostają na szlifowaniu swoich nauce wokalnych w szkolnym chórze, obecne w prawdzie samograj. Doskonale dobrany target – klasa zaś jej fakty (pierwsze miłości, rozstania, fakty z pomocą przez towarzystwo) plus motyw często prowadzonych coverów piosenek jest wysokooktanowe paliwo, które aktualnie sześć sezonów napędza „Glee”. Na fali tego przypadku, bynajmniej nie genialnego pomysłu Foxa, postanowił wykorzystać i Universal ze bliskim kinowym „Pitch Perfect 2 online”.

Czas pokazał, że wytwórnia dobrze znała, w co zajmuje nasze pieniądze. Film Jasona Moore’a – Pitch Perfect 2 online objawił się w nam również nie tylko wielkim sukcesem. Przy bardzo skromnym, gdy na hollywoodzkie warunki, budżecie 17 milionów dolarów i miękkich kosztach na oddziaływania promocyjne obraz zamknął na świecie całkiem spore 113 milionów. Do aktualnego chodzi nałożyć znaczne przychody z placu DVD i Blu-ray, gdzie przez wiele tygodni tytuł trzymał się w czołówce zestawień sprzedażowych (rewelacyjne 90 milionów dochodów w Losach). Z prędkością światła z półek sklepowych znikał również soundtrack z obrazu Pitch Perfect 2 – tylko za oceanem ponad milion kopi odkryło swoich dobrych nabywców. To niemniej też nie cel tych pełnych okołofilmowych sukcesów. Opublikowana w dzienniku Youtube reżyserska możliwość przygotowywanego w „Pitch Perfect 2 online” przez Anne Kendrick kawałka „Cups” chorowała na liczniku w dniu występowania tej recenzji imponujące 154 672 065 odsłon. Nic zatem dziwnego, że prace nad ustalonym na 2015 rok sequelem idą już pełną parą.

Jak zapowiada się fabuła filmu Pitch Perfect 2 online?

Beca wkracza rzeczywiście w najlepszy moment prostego przeznaczenia. Niespełniające się imprezy, trunek oraz tysiące innych kolegach – bramy college’u siedzą przed nią otworem. Dziewczyna pomimo nie skacze z ostatniego argumentu z zabawy, co dziwnego jej w duszy gra. Żadne tam opracowania i edukacja – wówczas istnieje dla przeciętniaków. Beca zerka bowiem głęboko w celu własnych wyobrażeń – wymaga być doświadczoną DJ-ką. Tak tworzy się fabuła nowego filmu Pitch Perfect 2 online Ojciec (notabene wykładowca na jej uczelni), widząc, co się święci, postanawia posunąć się do niewielkiego szantażu. Jeśli jednak przez rok da z siebie całość dodatkowo w preparat się zaangażuje, a blisko obecnego jej cześć do wykonawce nie przeminie, owo on posłuży jej w praktyki swego planu na istnienie. Zachęcona takim ruchem spraw dziewczyna postanawia doświadczyć własnych grup po przeciwległej stronie mikrofonu i po długich namowach umieszcza się do żeńskiej szkoły muzycznej The Bellas, która za całą cenę wymaga się odkuć po zeszłorocznej porażce w międzyuczelnianych zawodach i cappella.

Wyobraźcie sobie, że idziecie waszym ukochanym czerwonym kabrioletem nad Lazurowe Wybrzeże. Wiatr delikatnie muska wam włosy, w powietrzu podejmuje się subtelna woń nadchodzącego beztroskiego wypoczynku, a z radia dziwnym trafem dobiegają stukoty tylko waszych ulubionych piosenek. Spoglądacie ukradkiem na ciepłe niebo, i dodatkowe promienie słońca padają na waszą tak spragniona ciepła twarz. Jedynym zmartwieniem, z jakim pragniecie się zmierzyć, stanowi wówczas, czy żeby na pewno uda wam się zdążyć na biesiadę w hotelu, podczas której obsługiwane będzie popisowe danie szefa kuchni – homar w sosie szafranowym. W tyle wiecie, czego się spodziewać – chodzicie tutaj tak powszechnie, gdy toż wyłącznie możliwe. Naprawdę to patrzy w obrazie Pitch Perfect 2 online. Ba, trasę znacie praktycznie na myśl. Każdy budynek, każdy pagórek, każdy najmniejszy krzaczek. Nic nie stanowi dla was zaskoczeniem, a jednak jeszcze tu przyjeżdżacie.

Analiza kinowego hitu Pitch Perfect 2

Ten obraz po ilości można odnieść jeszcze do „Pitch Perfect 2 online”. Kino Moore’a to w zasadzie taka filmowa podróż, w której doskonale nic nie zaskakuje, a ale pozostawia ona wiele niekłamanej przyjemności. Każde aspekty składowe oglądanej historii widzieliśmy już wcześniej miliony razy – zarówno oddzielnie, jak i całkowicie. Taki łyżwiarski program obowiązkowy. Żadnych potrójnych tulupów czy złych kombinacji z podwójnym axlem, żadnych skomplikowanych układów, po jakich publiczność będzie cmokać z entuzjazmu, a sędziowie przyznają maksymalne noty – tylko czy zatem nam naprawdę przeszkadza, gdyby na lodzie znajduje się nasza droga łyżwiarka, jakiej od zawsze kibicujemy? Również reżyser filmu Pitch Perfect 2, do organizacje ze scenarzystą, doskonale zdaje sobie sytuację, by tak być odbiorcę nie zawsze trzeba różnego i czystego scenariusza. Czasem wystarczy sprawdzony pomysł okraszony kilkoma brawurowo wykonanymi coverami piosenek i chemia między bohaterami. Prawda, że kilku?

Nie pojmuję sensu wydawania wszystkich wtórności i znanych wątków, które zgromadzono w filmie Pitch Perfect 2 online. Skoro nie będziecie wyglądać od obecnego delikatnego, stricte rozrywkowego kina żadnych intelektualnych fajerwerków, a przystąpicie do „Pitch Perfect 2 online” gdy do sztuce, podczas której zechcecie miło spędzić sezon w sobotni wieczór z braćmi bądź prostą drugą częścią, toż współczesne każde fabularne mankamenty przestaną być pewne znaczenie. Oddajcie się ponieść energii dziewczyn kapitalnie interpretujących kolejne hity, uważajcie przy obecnym na iskry, jakie padają w drogach pomiędzy Becą a Jesse i nie spuszczajcie oka z znakomitej Rebel Wilson jako Fat Amy. Oraz na rezultacie, właśnie z ręką na sercu, odpowiedzcie sobie, gdy The Bellas przygotowywać będą szczególny finalny numer, kiedy ostatnio film, z naprawdę pozornie do prawa ograną historią, przyniósł wam tyle rozrywki oraz wykonałem, że uśmiech podczas seansu filmu Pitch Perfect 2 jakże często był na waszej twarzy, a nóżka sama latała w rytm dźwięków dobiegających z głośników?

Reklamy
Czy film Pitch Perfect 2 online powtórzy sukces swojego poprzednika?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s